HAKKIMIZDA

Yeni Yükseller Hotel doğal kaya oluşumları, tarihi ve kültürel güzellikleriyle dünyanin eşsiz harikalarından biri olan Kapadokya’nın merkezinde Erciyes Dağı ve doğal kaya oluşumlu Kale manzaralı Ortahisar Kasabasında bulunmaktadır. Otelimiz Kapadokyanın en önemli ören yerlerine yakın mesafede yeni ve konforlu iç dizaynı ve yöreye uygun mimarik yapısıyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Otelimiz: 57 oda 114 yatak kapastesi, Park alanı, Merkezi Isıtma Sadece konaklama yapan misafirlerimiz için disco Konferans Salonu, Yüzme Havuzu, Oyun Salonu Restoran, Kablosuz internet bağlantısı, Tüm odalarda TV Radyo ve müzik yayını, Doğrudan telefon bağlantısı Saç kurutma makinası, Çamaşır yıkama hizmeti Lobi bar ile siz misafirlerimize hizmet vermektedir.

Kapadokya, doğa ve tarihin dünyada en güzel bütünleştiği yerdir. Coğrafik olaylar Peribacaları'nı oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da, bu peribacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek, binlerce yıllık yaşlı medeniyetlerin izlerini günümüze taşımıştır.